FutureAdPro

FutureAdPro – program reklamowy FutureNet

FutureAdPro to platforma reklamowa, dzięki której możesz zareklamować swoją stronę internetową lub biznes, a przy okazji na tym zarobić. FutureAdPro daje nam możliwość kierowania reklamy na konkretną grupę odbiorców wybierając wiek, płeć, kraj, region, czy język. Pozwala to na znaczne zwiększenie efektywności naszej reklamy. W FutureAdPro kupujesz paczki reklamowe, czyli tzw. AdPacki – są one dostępne w dwóch wariantach: 50$ oraz 10$.

Kupując paczkę reklamową za 50$ otrzymasz 800 wyświetleń własnej reklamy. Jeśli jednak będziesz codziennie oglądał 10 reklam innych użytkowników, to firma podzieli się z Tobą swoimi zyskami. Będziesz otrzymywał 1% dziennie od wpłaconej kwoty przez 120 dni. W praktyce po 120 dniach z wpłaconych 50$ będziesz miał 60$.

Z tej kwoty 5% zostanie odłożone na tzw. koncie reklamowym, z którego będziesz mógł kupować kolejne wyświetlenia reklamy w znacznie niższej cenie lub wykupić abonament pozwalający Ci zwiekszyć twoje zyski – ale o tym za chwilę. Kolejne 5% przy wypłacie przeznaczone jest na zakup matryc w portalu FutureNet, które wykupią się automatycznie po uzbieraniu odpowiedniej kwoty.

Spełniając warunek codziennego obejrzenia 10 reklam innych użytkowników, w każdej chwili po uzbieraniu 50$ możesz wypłacić tę kwotę przelewem bankowym, lub kupić kolejną paczkę reklamową – naliczenia w FutureAdPro są co 15 minut. Dzięki temu zadziała procent składany i w ciągu nieco ponad roku podwoisz swój wkład. Nie wierzysz?

UWAGA: To wyliczenie zostało przygotowane dla wkładu w wysokości 1000$. W tym przypadku codziennie Twoje AdPacki wygenerują ok. 10$. Na samym początku kolejne AdPacki będziesz mógł kupić po 5 dniach, a Twoje konto nie będzie generowało już 5$, a 5,5$  w ciągu dnia. Przy zakupie 100 AdPacków – 5000$, kolejne będziesz mógł kupować codziennie!


FutureAdPro oferuje swoim partnerom prowizję od zakupu pakietów AdPack z osób zaproszonych przez nas do 5 poziomu. Za każdym razem, gdy jakaś osoba z Twojego zespołu zakupi pakiet AdPack, Ty otrzymasz prowizję, której wysokość zależy od posiadanego abonamentu.

Posiadając opłacony abonament zarabiasz wyższe prowizje z zaproszonych partnerów oraz wtedy możesz zakupić większą ilość AdPacków.

WAŻNE: Abonament możesz wykupić ze środków z konta reklamowego. Przez co nie musisz odkładać w czasie swojej re-inwestycji w kolejne AdPacki.

Pamiętaj, że zawsze instnieje ryzyko, jak wszędzie gdzie mamy do czynienia z pieniędzmi. Tutaj jednak firma robi wszystko, żeby FutureAdPro mogło działać długie lata. Większość programów tego typu dzieli jedynie wpłaty użytkowników co oznacza, że pieniędzy zabraknie dla osób, które dołączą na końcu. W tym przypadku firma cały czas szuka zewnętrznych źródeł przychodów i dopiero zyskami z innej działalności dzieli się z użytkownikami. Po co? Dzięki temu stale zwiększa liczbę użytkowników stając się coraz bardziej atrakcyjnym dla zewnętrznych reklamodawców i przedsiębiorców.

Pokażę Ci teraz najprzyjemniejszą rzecz, o którą założę się najbardziej Ci chodzi. Zarobione pieniądze możesz legalnie wypłacić na swoje konto bankowe, lub wybrać inną formę wypłaty.