B3Team

B3TEAM to grupa gotowych na sukces, odważnych, głodnych życia ludzi, którzy nie boją się wyzwań, nowych technologii i co najważniejsze, stosują nowoczesne metody zarabiania pieniędzy.

B3Team – grupa liderów (Jamajka – 02/2018)

Pomysłodawcą B3TEAM jest nie kto inny, jak Damian Żukiewicz. Jego misją jest wyciągnąć dosłownie MILIONY osób z „pracy na etacie” i osiągnąć wolność finansową, o której marzą !

„Pokażemy ludziom, jak żyje się życiem WYKREOWANYM przez SAMEGO SIEBIE! Damy przykład i nauczymy każdego kto tylko zechce, tego jak ZARABIAĆ PIENIĄDZE w Internecie, bawiąc się przy tym i pomagając innym. Sprawimy, że miliony ludzi na całym świecie doświadczy FINANSOWEJ WOLNOŚCI i resztę swojego życia spędzi w SZCZĘŚCIU i RADOŚCI!”

 


Oto kilka FAKTÓW na temat B3TEAM S.A. z ostatnich 30 dni (na dzień 25.02.2018), które uświadomią Ci dlaczego własnie ta grupa zdominuje internet pod względem edukacji na temat wolności finansowej (a właściwie już zdominowała).

marka B3TEAM istnieje tak naprawdę już od ponad roku w internecie natomiast status prawny jako spółka akcyjna posiada dopiero od niecałego miesiąca.

pomysłodawcą przedsięwzięcia jest znany i kontrowersyjny marketer światowej klasy Damian Żukiewicz. Jest to przede wszystkim człowiek niezwykle pomocny o sercu ze złota. Na codzień w życiu pełni rolę przyjaciela, męża i ojca.

B3TEAM S.A. tworzą Zarząd (3 osoby) oraz Rada nadzorcza (3 osoby). Współpracujemy bezpośrednio z jedną z najlepszych kancelarii prawnych w Polsce, a na 100% najlepszą jeśli chodzi o wiedzę prawną z zakresu kryptowalut (Kancelaria Prawna Rafał Kufieta)

Skład zarządu to B3TEAM S.A:

  • Prezes: Rafał Kujawa
  • Wiceprezes: Tomasz Sychowski – zdecydowanie najlepszy ekspert od kryptowalut w Polsce jednocześnie jeden z czołowych ekspertów w tej dziedzinie w europie.
  • Członek Zarządu: Damian Żukiewicz – tak jak wspomniałem wcześniej – marketer światowej klasy plasujący się zawsze w ścisłej czołówce liderów w rankingach firm, z którymi miał okazję współpracować.

obrót spółki za ostatni miesiąc tylko w kopalni #BitClubNetwork to 431 500 USD.

przez ostatnie 30 dni do wspólnego wydobywania kryptowalut z #b3team w #BitClubNetwork przyłączyło się ponad 120 osób. Pisze wyłącznie o osobach aktywnych czyli posiadających pule miningowe (wydobywcze).

w tym miesiącu (luty 2018) zdążyliśmy odwiedzić przepiękną Jamajkę w gronie ponad 30 osób, które z nami współpracują. Jest to dopiero pierwsza tego typu wycieczka w egzotyczne miejsce w tym roku, gdzie aktywni członkowie b3team jadą zupełnie ZA DARMO!

nawiązaliśmy stałą współpracę z firmą, która będzie dla nas tworzyć niesamowite ciuchy pod marką b3team. Przykładowe koszulki można zobaczyć na zdjęciach z naszej ostatniej wycieczki na Jamajkę. Niebawem będzie dostępny sklep.

niebawem zostanie założona Fundacja B3TEAM NIE JESTEŚ SAM


DRZWI DO WOLNOŚCI Z B3TEAM SĄ ZAWSZE OTWARTE.

BĄDŹ JEDNYM Z NAS. Wykonaj kilka prostych kroków opisanych poniżej:

  1. Dodaj mnie do znajomych w portalu społecznościowym FutureNet (Jeśli jeszcze nie masz swojego profilu na FutureNet, to założysz go TUTAJ),
  2. Załóż konto w sprawdzonej kopalni kryptowalut BitClub Network (BitClub Network, to jedna z największych na świecie, działająca od 2014 roku kopalnia kryptowalut),
  3. Jeśli jeszcze go nie posiadasz – załóż konto na platformie Google,
  4. Subskrybuj mój kanał na YouTube – jako pierwszy otrzymywasz powiadomienia o nowych materiałach video, które wykorzystasz do nauki i promocji swoich Biznesów w Internecie,
  5. Aktywuj konto na platformie kryptowalut BitBay – największa, polska, legalna i BEZPIECZNA giełda kryptowalut.

Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Informacje zawarte na tym video mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://kryptomisja.pl/zasady/