DasCoin – PROMOCJA!!!

Właśnie zaczyna się bez wątpienia najbardziej historyczny miesiąc ekosystemu Das, odkąd zaczęli tę podróż wiele miesięcy temu. To niesamowite… Uruchomienie DasCoin na publicznych giełdach już za niecałe 30 dni! Tak więc w oczekiwaniu na ten monumentalny kamień milowy dla DasCoin i całej społeczności w ekosystemie Das, jego twórcy zdecydowali się zaoferować absolutnie najlepszą promocję jaką kiedykolwiek oferowali w historii NetLeaders.

I to tylko na ten tydzień! Tylko po to, by zwiększyć emocje, które mają pojawić się 27 kwietnia, będą oferować inne cotygodniowe promocje. Jednakże ŻADNA z tych promocji nie będzie tak spektakularne (ani tak hojna) jak promocja na ten tydzień!

 A więc oto jest – NAJLEPSZA promocja, którą oferuje NetLeaders:

Promocja trwa tylko do 08.04.2018 r.

 

„Od 12:01 w dniu 2 kwietnia do 0:00 w dniu 8 kwietnia, KAŻDY, kto zakupi licencję NetLeaders, otrzyma 50% Cykli Bonusowych!

 

Poprzez tę promocję, NetLeaderes chce dać tym nowym członkom społeczności Das coś ekstra, aby zapewnić, że będą tak podekscytowani w tym miesiącu, jak wszyscy inni.

Wkrótce społeczność i moc ekosystemu Das będą znane daleko i szeroko. Wkrótce DasCoin będzie handlował na globalnych publicznych giełdach, a ekosystem Das będzie dostarczał rozwiązania oparte na blockchain dla firm na całym świecie.

Nie dopuść do sytuacji, której będziesz żałować! Znasz już to uczucie? Wykorzystaj w pełni tę niesamowitą promocję! 


Poniżej kilka ważnych wiadomości o projekcie DasCoin z ostatniej chwili przekazanych przez CEO DasCoin – Michael’a Mathias’a (VIDEO)

Najważniejsze informacje:

 1. Od 2.04.2018 otrzymujemy 100% prowizji w Cash (nie ma już podziału 60/40).
 2. Od 01.04.2018 r. limity dzienne transferów zostają zniesione!
 3. Od 02.04.2018 r. zostają wprowadzone zmiany odnośnie systemu prowizyjnego (więcej informacji za niedługo)
Dodatkowo:
 1. Rozpoczął się proces dodawania plików kodu źródłowego blockchain DasCoina na portalu GitHub.
 2. Do startu wejścia na gieły zewnętrzne (27.04.2018) zostanie wypuszczony update White Paper w dwóch wersjach (podstawowa dla zwykłych użytkowników, oraz rozbudowana techniczna dla osób ze środowiska programistycznego)
 3. zostaje wprowadzona nazwa kodowa, która będzie obowiązywać na wszystkich giełdach „DASC

   


  Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

  Informacje zawarte w tym wpisie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).
  Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://kryptomisja.pl/zasady/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *