BitClub Network – Update 19 marca

Wielu z Was pisze do mnie w ostatnim czasie, co jest grane z BitClub Network. Poniżej kilka istotnych informacji z samego źródła.

BitClub Network. Zarabiaj razem z b3team.

Odkąd zostały uruchomione płatności BCH mierzymy się z wieloma problemami. Wiele z nich zostanie rozwiązanych w tym tygodniu. Jeśli masz błędne naliczenia czy źle wypłacone prowizje lub błędy przy opłacaniu invoisów miejcie do nas cierpliwość – załatwimy to. Dobra wiadomość to taka, że wiemy gdzie są problemy i mamy już gotowe rozwiązania. Być może będzie trzeba wyłączyć stronę przy uaktualnieniu pewnych rzeczy, ale może nie będzie to konieczne jeśli wszystko pójdzie gładko, na pewno system zwolni i będą widoczne dziwne sytuacje. Nie bądźcie zdziwieni.

BTC i ETH wraca w invoisach
Przywracamy bitcoina i ETH do płatności w ciągu kilku tygodni. Więc invoisy będzie można placić BTC , BCH, ETH , CLUB . Invoising system będzie pełna wersja coinpay. Aktualnie coinpay jest podpięty częściowo tylko. Powinnismy się z tym uporać w pierwszym tygodniu kwietnia . To bardzo nas odciąży bo odpadną problemy z invoisami. Będzie można opłacać invois jednocześnie różnymi tokenami np Poole za 3500 opłacić kilkoma różnymi coinami np 1000 w ETH 500 w BCH resztę clubcoinem . Coinpay będzie to przeliczał i aktualizował brakująca kwotę i wszystko w waszym backoffisie . To da wam elastyczność i cały wgląd w narzędzia jakimi dysponuje coinpay co ułatwi wam pozyskiwanie partnerów zainteresowanych coinpayem . Kiedy już się z tym uporamy będziecie mogli również wybrac sobie token w jakim chcecie otrzymywać prowizje z cykli w binarce . Codziennie można będzie zmieniać opcje .

BTC mining Power update
Mamy mały problem z ulokowaniem sprzetu a teraz są kłopoty z mocą w nowym obiekcie . Długa historia . W skrócie nie było to dobrze przygotowane . Kilka rzeczy musimy jeszcze dopiąć zanim to ruszy . Problemy dotyczą pierwszej partii sprzetu reszty zaplanowanych dostaw to nie dotyczy . Dostaniemy kolejne odszkodowanie za opóźnienia . Wypłacimy wam również . To bardzo frustrująca sytuacja jednak nie wpływa ujemnie na nasz biznes. Mamy mniejsze rachunki do zapłaty a odszkodowanie wyrówna niewykonane bloki . Tak naprawde nic nie tracimy a hashpower powinien się zwiększyć już w kwietniu .

GPU
Znaleźliśmy kilka błędów dot. GPU kupowanych za bitcoin casha spowodowanych kłopotami z explorerem BCH ( pisaliśmy o tym ) cześć invoisow jest nie opłacone , niektórzy maja tez problem z przestawieniem mocy na inne tokeny . Powinnismy się z tym uporać w ciągu 48 godzin. Zaległe wypłaty wypłacimy wam w ETH.

Clubcoin
Informacja na bittrex o usunięciu clubcoina z giełdy
Dostarczyliśmy wszelkie dokumenty . Chodzi o regulacje według których coiny pochodzące z ICO maja być usunięte . Clubcoin był na Bittrexie zanim powstało słowo ICO i wszystkie coiny były rozdane a nie sprzedane wiec w procedurach im się to nie mieści 😁 . Jeśli nawet nas usuną tymczasowo to wrócimy . ( mysle ze zostaniemy tam jednak ) Sa już złożone dokumenty na innych giełdach .

Binary Credits Compensation

Ostatni blad który naprawiamy dotyczy cykli w binarce wypłacanych 5 marca . Z powodu problemów z blockchainiem nie wszystkie punkty wpadły na miejsce przez to ze cześć invoisow nie było oznaczone jako opłacone . Kiedy te invoisy zobaczyliśmy to wszystkie punkty wskoczyły jednocześnie co zblokowalo cześć cykli . To bardzo trudno odkręcić bo dotyczy określonych kont i invoisow . Te konta mamy już wyszczególnione i wypłacimy oddzielne jednorazowe wyrównanie za 5 marca . Bez dodawania punktow w binarce . To by było karkołomne . Damy wam znac kiedy wypłacimy .
Dziękujemy za cierpliwosc ten rok zaczał się inaczej niż planowaliśmy jednak zmiany są ogromne i konieczne do zrobieniaabysmy mogli dalej się rozwijać . To nas tylko wzmacnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *