Dziś nie o biznesie, a o czymś co mnie nieziemsko irytuje!

8 marca – tylko jeden, jedyny dzień w roku…, w którym docenia się kobiety. Zadzwoniłeś już dziś do mamy? Złożyłeś życzenia żonie, narzeczonej, dziewczynie, teściowej, przypadkowo spotkanej kobiecie? Tym, co pracują, co wychowują dzieci, co sprzątają, gotują, czy też wnoszą to coś, czego żaden z nas – facetów – nie byłby nawet w stanie wnieść do każdego kolejnego dnia. Czy naprawdę tylko raz w roku stać nas na SZACUNEK, jakim powinniśmy darzyć kobiety każdego dnia?

Kobieta ma pełne prawo, by być kim chce, a nie być kimś, kim Ty chcesz żeby była!

Kwiaty są znakiem życia. Dlatego też obdarowujemy nimi przy każdej możliwej okazji. Urodziny, imieniny, rocznica ślubu, itp. No właśnie! Z OKAZJI!!! Nigdy nie bezinteresownie! Kobiety wnoszą w nas NOWE ŻYCIE, a za to szacunek należy im się na codzień.

Kobieta i mężczyzna to dwie różne rzeczywistości, które idealnie wzajemnie się uzupełniają. Dobrze, że jesteśmy inni. Że inaczej postrzegamy świat. Że istnieje wiele sytuacji, w których różnice poglądów doprowadzają nas do wspólnego mianownika. Wyidealizowany obraz związku u wielu „facetów” kończy się, gdy piękna, seksowna kobieta paradująca w szpilkach i obcisłej mini sukience coraz częściej przyodziewa za duży t-shirt i mocno schodzony dres.

Wszystkim myślącym w ten sposób pragnę tylko przypomnieć, że ta osoba częstokroć nie spełnia się, abyś TY mógł to robić! Pilnuje dzieci, byś Ty mógł co tydzień grać z kolegami w piłkę, czy spełniać inne swoje rytuały. Nie spotyka się, tak jak Ty co tydzień z kolegami na piwie, w tym czasie piorąc, prasując i zmieniając pościel. Nie narzeka, kiedy wracając z pracy patrzy jak Ty wykończony siedzisz przed telewizorem i robi Ci obiad i dba o Wasze dzieci. Biorąc Cię na „babskie zakupy” przeprasza Cię wchodząc do każdego sklepu, bo zupełnie bezpodstawnie czuje, że marnuje Twój czas!

Nie powinienem podsumowywać w ten sposób, ale powiem otwarcie. IRYTUJE MNIE TO! Najlepszym podsumowaniem powinno być chyba Przykazanie miłości: „Szanuj bliźniego swego jak siebie samego”.

NIE WYMAGAJ! DOCENIAJ! 

Jak zatem świętować Dzień Kobiet? Moja propozycja – CODZIENNIE. Czym 8 marca różni się od 6 kwietnia, 18 maja, 12 lipca, czy (UWAGA PANOWIE) 30 września? Udowadniajcie swoim kobietom każdego dnia, że jesteście zwycięzcami mając je obok siebie! Mam rację?

Swojej żonie nie życzę niczego. Cieszę się, że jest obok, każdego dnia gdy budzę się rano, gdy pracuję, gdy bawimy się z naszym synem, gdy myślimy o wspólnym życiu, gdy planujemy swoją przyszłość, gdy kładziemy się spać!

Natalia i Bartosz Bezegłów. Nieprzerwanie razem.

Bartosz Bezegłów – KryptoMisja.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *