Drobna niespodzianka na początek istnienia bloga

Na dobry początek istnienia mojego bloga, mam dla Was małą niespodziankę.

Musicie to zobaczyć jeszcze raz. Krótka przypominajka z JAMAJKI.

Miłość miłość na Jamajce 🇯🇲 Karolina prosiłaś 🤪#B3TeamVip#JamaicaNoProblem

Opublikowany przez Bartosz Bezegłów na 18 lutego 2018

 

Książka za darmo

Odbierz książkę bez zobowiązań

Pierwsze 10 osób, które zarejestrują się w kopalni kryptowalut BitClub Network, wykupi pulę wydobywczą oraz zasubskrybuje nasz kanał na YouTube otrzyma zupełnie za darmo światowy bestseller Roberta T. Kiyosaki „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec”.

Jeśli nie wiesz jak to zrobić? Przeczytaj na moim blogu w zakładce BitClub Network lub też napisz do mnie prywatną wiadomość.

KONTAKT – https://kryptomisja.pl/kontakt

ALE TO JESZCZE NIE WSZYSTKO!!!

Pierwsze 3 osoby, które to zrobią, oprócz książki „Bogaty ojciec, biedny ojciec” otrzymają koszulkę, którą przywiozłem z Jamajki, na której byliśmy ekipą ponad 30 osób z B3TEAM

Jamajka? #NoProblem


Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Informacje zawarte na tym video mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://kryptomisja.pl/zasady/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *